Victorie fără emoții pentru FCSB. F.C Hermannstadt a fost învinsă cu 3 la 0

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
FCSB și F.C. Hermannstadt s-au înfruntat în această seară în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă. Jocul a început la ora 20:00 și s-a încheiat două ore
Noroc pentru FC Hermannstadt în cupă: echipa sibiană s-a calificat în sferturi, unde va întâlni „
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei
O nouă victorie pentru Hermannstadt. 1 la 0 cu FC Argeș
FC Bihor - Dinamo 1-1! Elevii lui Ovidiu Burcă s-au încurcat cu echipa din Liga a 3-a. „Câinii”, fără victorie din luna august - Antena Sport
VIDEO Măldărăşanu, discurs dur după înfrângerea cu FCSB. ”Dacă aş fi avut la pauză posibilitatea să schimb 11 jucători, 11 aş fi schimbat”. Ce a spus de o posibilă venire la Rapid
FC Hermannstadt – U Craiova 1948 scor 0 la 0. Punct important pentru evitarea retrogradării
Hermannstadt - FCSB 0-1. Omrani, eroul lui Mihai Pintilii. Sorescu a fost schimbat la pauză la meciul de debut - Playsport
FCSB - UTA Arad 2-1. Keseru le dă emoții pe final roș-albaștrilor, însă gazdele obțin a treia victorie consecutivă în Superligă
Hermannstadt și ASU Poli obțin victorii la același scor cu Clinceni, respectiv Luceafărul.** Dunărea a trecut cu emoții de FC Argeș, după ce la pauză a fost condusă
FCSB - FC Hermannstadt, Live Video Online în etapa 20 din Superliga
Hermannstadt - Sepsi 1-1, în Cupa României Betano
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
Fotbal: Victorie clară pentru FCSB în Superligă, 3-1 cu FC U Craiova, în deplasare
Deranj la Cluj după ce CFR a pierdut cu Hermannstadt: ”Trăim o deziluzie”. Măldărășanu: Nu plec
Superliga Etapa 7: FCSB - FC Hermannstadt, astăzi, ora 21.30