Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
Video  CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o
CFR Cluj a închis anul cu o înfrângere. Formația antrenată de Dan Petrescu a pierdut în fața celor de la Hermannstadt cu scorul de 0-1, în etapa cu numărul 21 din Liga 1.
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
Live Blog Cupa României: U Cluj și CFR Cluj și-au împărțit punctele în derby / Farul, eliminată
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Sibienii i-au ajutat pe cei de la FCSB să rămână lideri. Un gol anulat de VAR
CFR 1907
FC Voluntari - CFR Cluj 1-3 Ardelenii au dat un nou recital onfesiv și sunt lideri provizorii în Superliga - Eurosport
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de sibieni în prelungiri
FC Hermannstadt-CFR Cluj, 1-0. Echipa lui Mandorlini termină turul campionatului cu un EȘEC
Statistică remarcabilă pentru ”U” Cluj! Performanța atinsă după victoria cu Dinamo, SuperLiga
Video Hermannstadt a reușit să o învingă pe CFR Cluj, scor 1-0, în cadrul etapei a 15-a din SuperLiga României.
Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“ coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)