Accidentare horror în Argentina – Arabia Saudită 1-2. Făcut KO

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
Arabia Saudită a produs una dintre cele mai mari surprize din istoria Cupei Mondiale prin victoria obținută marți în fața Argentinei cu 2-1, după ce ”pumele” au condus la pauză.  Pe final, în minutul 90+5, când sud-americanii forțau cu disperare egalarea s-a produs o fază care a înlemnit întreaga asistență. La o fază de atac […]
Ce s-a întâmplat cu fotbalistul de la CM făcut K.O. de către propriul portar, la scurt timp după accidentarea horror
Accidentare horror în Argentina – Arabia Saudită 1-2. Făcut KO după un genunchi primit în plină figură
CM 2022 Yasser Al-Shahrani a fost operat la pancreas, după ce a fost zdrobit de propriul portar, în Argentina - Arabia Saudită 1-2 - Antena Sport
Derrota da Argentina por 2 a 1 para a Arábia Saudita vira meme
Accidentare horror în Argentina - Arabia Saudită! Fundașul a fost transportat de urgență la spital