REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104

Por um escritor misterioso
Last updated 05 julho 2024
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat  în minutul 104
Compartilhe seus vídeos com amigos, familiares e todo o mundo
LIVE 🔴 U7 (2016), Ripensia Timișoara - FC Hermannstadt ⚽ Turneul Final Național Sfinx
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.
Rezumat: Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Moldovenii scapă de ultimul loc
REZUMAT: Hermannstadt -Poli Iași 0-0. Penalty ratat în prelungiri
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
REZUMAT: Poli Iași - Dinamo 4-1. Moldovenii, campionii Ligii 2
REZUMAT, U Cluj–Poli Iași 0-0 (întrerupt în min. 54, se reia mâine)
Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Ambele formații au fost învinse la zero în prima etapă
Petrolul - FC Hermannstadt 0-0, în etapa 10 din SuperLiga. Sibienii, doar remiză cu om în plus din minutul 6
REZUMAT: Poli Iaşi a retrogradat. Poli - Hermannstadt 0-1
Imagini unice de la inaugurarea stadionului de cinci stele al Sibiului
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
REZUMAT - SEPSI OSK PAGINA OFICIALA - HIVATALOS WEBOLDAL Sepsiszentgyorgy-Sfantu Gheorghe Jud Covasna-Kovaszna megye